Failure Rudyard Kipling ignorance olympijské hry sáblíková Score Sturdy Steadily

Martina Sáblíková – Wikipedie

Já se radši odhlásím. Jak se Sáblíková probouzela a kouč řval: Jedeš na  první flek - iDNES.cz
Já se radši odhlásím. Jak se Sáblíková probouzela a kouč řval: Jedeš na první flek - iDNES.cz

Martina Sáblíková | Český olympijský tým

Sáblíková dojela na olympijské trojce čtvrtá, na vítězku ztratila víc než  tři sekundy - Aktuálně.cz
Sáblíková dojela na olympijské trojce čtvrtá, na vítězku ztratila víc než tři sekundy - Aktuálně.cz

Vzpruha před mistrovstvím světa. Sáblíková byla ve finále SP druhá na  trojce - Deník.cz
Vzpruha před mistrovstvím světa. Sáblíková byla ve finále SP druhá na trojce - Deník.cz

Martina Sáblíková má na olympiádě v Pekingu třetí místo

Je to čest! Vlajku na slavnostním zakončení ponese Martina Sáblíková |  Český olympijský tým
Je to čest! Vlajku na slavnostním zakončení ponese Martina Sáblíková | Český olympijský tým

3445 Czech Republic - Martina Sablikova, Gold Medalist at 2010 Olympi –  Hungaria Stamp Exchange
3445 Czech Republic - Martina Sablikova, Gold Medalist at 2010 Olympi – Hungaria Stamp Exchange

Medailový ceremoniál - Martina Sáblíková - XXIV. zimní olympijské hry v  Pekingu 2022 | Česká televize
Medailový ceremoniál - Martina Sáblíková - XXIV. zimní olympijské hry v Pekingu 2022 | Česká televize

Martina Sáblíková a ZOH Peking: Vydržet jako Jágr? Mazec! - Sport.cz

Česko má druhou olympijskou medaili. Sáblíková vybojovala bronz na nejdelší  trati | Hospodářské noviny (HN.cz)
Česko má druhou olympijskou medaili. Sáblíková vybojovala bronz na nejdelší trati | Hospodářské noviny (HN.cz)

Velká úleva i radost ze čtvrtého místa. Sáblíková i přes problémy se  zdravím vybojovala účast na olympiádě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Velká úleva i radost ze čtvrtého místa. Sáblíková i přes problémy se zdravím vybojovala účast na olympiádě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Olympijské legendy: Vítej v našem klubu, Martino Sáblíková | Ostatní sporty  | Lidovky.cz
Olympijské legendy: Vítej v našem klubu, Martino Sáblíková | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Fenomenální Sáblíková má sedmou olympijskou medaili, v Pekingu brala bronz  - Deník.cz
Fenomenální Sáblíková má sedmou olympijskou medaili, v Pekingu brala bronz - Deník.cz

Trochu se bojím, říká Sáblíková. Chystá prášky na spaní, honí ji nejtvrdší  konkurence - Aktuálně.cz
Trochu se bojím, říká Sáblíková. Chystá prášky na spaní, honí ji nejtvrdší konkurence - Aktuálně.cz

Česká výprava slaví. Martina Sáblíková bere stříbro za závod na 5000 metrů  - Echo24.cz
Česká výprava slaví. Martina Sáblíková bere stříbro za závod na 5000 metrů - Echo24.cz

Martina Sáblíková má bronz! Po boji druhá medaile pro Česko | iSport.cz

Rychlobruslařka Sáblíková se na pětikilometrové trati kvalifikovala na olympijské  hry v Pekingu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Sáblíková se na pětikilometrové trati kvalifikovala na olympijské hry v Pekingu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Pocta pro Sáblíkovou. Bronzová medailistka bude českou vlajkonoškou během  zakončení her v Pekingu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Pocta pro Sáblíkovou. Bronzová medailistka bude českou vlajkonoškou během zakončení her v Pekingu | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková porazila olympijskou vítězku Schoutenovou, na MS skončila pátá |  TN.cz
Sáblíková porazila olympijskou vítězku Schoutenovou, na MS skončila pátá | TN.cz

Další olympijská medaile: Martina Sáblíková má bronz ze závodu na 5000  metrů | Zprávy | Tiscali.cz
Další olympijská medaile: Martina Sáblíková má bronz ze závodu na 5000 metrů | Zprávy | Tiscali.cz

Famózní Sáblíková zničila soupeřky a obhájila olympijské zlato | Ostatní  sporty | Lidovky.cz
Famózní Sáblíková zničila soupeřky a obhájila olympijské zlato | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Sáblíková o medaili bojovala. Její čas na 3000 m byl ale až čtvrtý  nejrychlejší – ČT sport – Česká televize
Sáblíková o medaili bojovala. Její čas na 3000 m byl ale až čtvrtý nejrychlejší – ČT sport – Česká televize